Tarımsal İlaçlama

İlaçlamada Yeni Dönem

Drone’lar ile tarlanızı ve bahçenizi ürünlere dokunmadan havadan ilaçlayabilir, gübreleyebiliriz..

Kullanım Alanları

Bağ, Bahçe ve Tarlalar

Halk Sağlığı İlaçlaması

Sazlık - Bataklık İlaçlaması

Balık Çiftliği İlaçlaması

Tam Otomatik İlaçlama

Otonom

Tamammen Otonom ilaçlama ve gübreleme yapabilen yazılımı sayesinde önceden tanımlanan alanın ilaçmasını yada gübrelemesini yapıyoruz.

Homojen İlaçlama

Uçuş hızı ayarlanarak ve gerektiğinde nozüller kapatılarak her bölgeye yeterli ve eşit miktarda ilaç yada gübre verilerek homojen ialaçlama veya gübrelem yapabiliyoruz.

Radar Sistemi

Drone'larımızda bulunan engel algılama radar sistemi sayesinde Drone'muz uçuş sırasında karşılaştığı engellerin üzerinden geçer veya etrafından dolaşır.

Hassas İlaçlama

Basınç sensörü ve akış sensörü sayesinde, ialçlama sırasında püskürtme hızı ve miktarı üzerinde gerçek zamanlı kontrol sağlanır.

ilaclama-2

Tam Otomatik İlaçlama

İlaçlama Drone’larımız; üzerindeki Uçuş Kontrol Cihazı ve uçuş sırasında ek güvenilirlik sağlayan bir Radar Algılama Sistemi dahil olmak üzere bir dizi en son teknolojiyi bir arada sunmaktadır. Sprey Püskürtme sistemi ve akış sensörü sayesinde doğru ve hassas ilaçlama yapmaktadır.

Akıllı Operasyon Planlama Sistemi ve Tarım Yönetim Platformu ile birlikte kullanıldığında, arazi üzerinde istenilen en doğru operasyonlar planlanır. İstenirse manuel mod kullanılarak uçuşlar gerçek zamanlı olarak yönetebilir ve drone’nun çalışma durumu yakından izlenebilir.

7/24 İletişim: (+90) 532 308 37 96