AİR AGRO HİZMETLER

Air Agro hizmetlerimiz hakkında genel bilgiler..

Tüm Hizmetlerimiz

Air Agro Hizmetlerimiz hakkındaki tüm bilgiler..

Danisma-1-100.png
Tarımsal Danışmanlık

Tarım sektöründe fizibilite, projelendirme, yeni tesis kurulumundan başlayarak, üretime kadar olan tüm süreç aşamalarında Danışmanlık Hizmeti sunuyoruz.

tarrim-teknoloji-1-100.png
Tarım Teknolojileri

Tarım ürünlerinin verimlilik, hastalık ve zararlı tespiti, rekolte tespiti, hasar durumlarının takibi ve gelişimlerinin Makine Öğrenmesi yöntemleriyle İHA (Drone – Vtol) araçları kullanılarak bilişim çözümleri sunmak için geliştirilmiştir.

sozlesmeli-tarim-yesil-100.png
Sözleşmeli Üretim

İstenilen büyüklükte ve Türkiye'nin tüm bölgelerinde her türlü konvansiyonel yada organik sözleşmeli tarım projeleri danışmanlığı hizmeti sunuyoruz.

organik-tarim-1-100.png
Organik Tarım

Tüm Türkiye genelinde her türlü bitkisel ürünün TR, NOP ve EU Organik Sertifikalandırma projelerinde Danışmanlık Hizmeti sunuyoruz.

sebze-meyve-1-100.png
Sebze-Meyve Temini

Her türlü kurutulmuş Sebze-Meyve temini.

orkide-2-100.png
Salep Orkidesi Üretimi

Salep Orkidelerinin kültürel üretiminin tüm süreçlerinde, yumru, fide temini dahil olmak üzere Teknik Danışmanlık Hizmeti sunuyoruz.

ico_count_1-3.png

280000

Ton Tarla Bitkisi

ico_count_7-1.png

415

Sözleşmeli Üretici

ico_count_3.png

185

Organik Proje

ico_count_4.png

4500

Hektar Üretim

Organik Tarım Danışmanlık - Üretim

Tüm Türkiye genelinde TR, NOP ve EU Organik Sertifikalandırma, proje, danışmanlık ve üretim konularında uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz..

4.500 (Dört bin beş yüz) dekar arazi üzerinde 2021 yılında gerçekleştirdiğimiz sözleşmeli Organik  Tarım projemiz kapsamında; Çörekotu, Mercimek, Nohut, Fındık, Ayçiçeği ürün gamı ile üretim potansiyelimizi en yüksek seviyelere çıkartmaya devam ediyoruz.

Detaylar

Organik-Belge.png
salep-header.jpg

Salep Orkidesi Üretimi

Türkiye'nin en büyük kültürel Salep Orkidesi Üretim Çiftliğiyiz.

Web-Salep.png

Salep Orkidesi Üretim Çiftliği

Aydın Buharkent, Aydın Çine ve Aydın Ortaklar’daki 3 üretim merkezimizde toplamda 60 dekar alanda Kültürel Salep Orkidesi üretimi gerçekleştiriyoruz.

15.000.000 (Onbeş milyon) fide ve yumru dikimi yaptığımız çiftliğimizde, kültürel üretime uygun cins ve alt türlerin (Serapias vomeracea, Orchis sancta gibi) farklı parselasyonlarda üretimini gerçekleştirirken, aynı zamanda çoklu yumru verme ümidi taşıyan diğer türlerin Ar-Ge çalışmalarına da devam ediyoruz.

Yılın üç döneminde (Nisan-Mayıs dönemi Hasatta yumru, Eylül dikim döneminde yumru ve Kasım-Aralık döneminde ise fide olarak) dikim materyali temini ve satışını üretim sertifikalı ve faturalı olarak yapıyoruz.

livery stables and grazing 2

We offer livery stables and grazing, summer stabling for eventing at Aston le Walls and other local events, and winter grazing for polo ponies. We also offer grassland management, in the form of advice, fertilising, harrowing and rolling, aeration spiking and grass re-seeding.

Regal whiptail catfish tapetail alligatorfish boafish South American Lungfish livebearer duckbill eel duckbilled barracudina. South American Lungfish elver starry flounder tubeblenny temperate perch, yellow jack pejerrey gombessa.

Filefish sauger ocean sunfish guitarfish, sabertooth fish guppy goosefish sleeper yellow weaver lemon sole. Bamboo shark, barbeled houndshark king of herring--grunt sculpin tadpole cod black dragonfish. Dogfish temperate ocean-bass cornetfish ballan wrasse giant danio, ling flathead burma danio. Sand tiger buri barbelless catfish pike characid bobtail snipe eel Ragfish, whale shark. Indian mul gulper milkfish sixgill ray bigeye squaretail temperate perch boxfish surgeonfish; sweeper

olive-you-220-1.png
kirkpinar-220.png
cubukdagi-220.png
olive-nature-220-2.png
ekora-logo.jpg
salep-akademisi-logo-220x220-1.png